Nie przegap naszego webinarium Internet of Energy!

Setki lat po pierwszej rewolucji przemysłowej, która ukształtowała wszystkie przyszłe postępy technologiczne, są dwa wydarzenia, które zdefiniowały świt XXI wieku; powstanie Internetu i przejście do bezemisyjnego globalnego systemu energetycznego. Dekarbonizacja, decentralizacja i cyfryzacja przekształcają sektor energetyczny. Te trzy globalne trendy zmieniają sposób, w jaki produkujemy, dystrybuujemy i zużywamy energię.

Obecnie Internet Energii może pomóc menedżerom urzeczywistnić inteligentne dostarczanie energii, podczas gdy Internet Rzeczy (IoT) wpływa na sektor energetyczny we wszystkich częściach łańcucha dostaw. Nasz projekt IoE-EQ: Internet of Energy - Education and Qualification ma na celu rozwiązanie problemów, pytań i obaw związanych z tymi nowymi osiągnięciami technologicznymi, a także dostarczenie związanej z nimi wiedzy poprzez przeprowadzenie serii webinariów edukacyjnych wprowadzających ekspertów sektorowych z całej Europy!

Pierwsze webinarium zostanie zrealizowane w czwartek,16 maja 2019 r. o godz. 14:30 CEST, przez dr Hamida Doosta Mohammadiana, profesora ds. zrównoważonego rozwoju w Niemczech i starszego konsultanta w firmie Danish Sustainable Platforms Company w Danii. Będzie on omawiał wyzwania i problemy, które może rozwiązać Internet of Energy (IoE), co będzie świetnym wprowadzeniem zarówno dla nowicjuszy w temacie IOE, jak i osób z nim zaznajomionych!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w webinarium ZA DARMO, wykonaj poniższe kroki.
1. Wejdź na stronę https://trainex26.adobeconnect.com/seminar500/
2. Pobierz wtyczkę do platformy Adobe Connect postępując zgodnie z instrukcją instalacji.
3. Po wykonaniu kroku 2, możesz wziąć udział w webinarium w wyznaczonym dniu i godzinie poprzez link podany powyżej.
4. W trakcie webinarium można zadawać pytania poprzez czat na platformie, na które odpowiedzi zostaną udzielone na koniec sesji


.

Do zobaczenia!

Kategorie: Fundusze europejskie,